Wyspy zaworowe Wielowarstwowe

Wyspy zaworowe: rozwiązanie dystrybucyjne zajmujące mało miejsca

Niestandardowe plastikowe wyspy oszczędzają miejsce, są lekkie i łatwe w użyciu.

Wiele komponentów na najmniejszej przestrzeni? To wymaganie jest częścią codziennego życia w technologii medycznej. Dzięki niestandardowym wyspom SMC oferuje sprawdzone w praktyce rozwiązanie, które idealnie nadaje się do ograniczonej przestrzeni.

Sprytne plastikowe klocki mają to wszystko

Te inteligentne wyspy składają się z indywidualnie konfigurowalnych plastikowych bloków, które są dopasowane do twoich potrzeb. Bez względu na to, do jakich aplikacji ich potrzebujesz, dokładnie dostosujemy do niej wyspę zaworową.

W zintegrowanych kanałach można bezpiecznie i w widoczny sposób umieścić wiele różnych połączeń – i to na znacznie mniejszej przestrzeni niż byłoby to możliwe w przypadku użycia przewodów. Oprócz kanałów możemy łatwo umieścić różne zbiorniki i różne porty.

Łatwy w użyciu, prosta konserwacja

Wydajne wykorzystanie przestrzeni to tylko jedna z zalet oferowanych przez SMC wysp zaworowych. Uniwersalne plastikowe klocki są nie tylko kompaktowe i zajmują mało miejsca, ale są również bardzo lekkie. W zależności od konkretnego wymagania są one wykonane z akrylu (PMAA) lub innych tworzyw sztucznych, takich jak PVC, PSU, PEI lub PEEK.

Instalacja i obsługa zajmuje mniej czasu niż tradycyjne rozwiązania dystrybucyjne. Oczywiście prostsza konserwacja zmniejsza również bieżące koszty operacyjne.

Sprawdzone rozwiązania i szeroki zakres akcesoriów

Zawsze chcemy oferować naszym klientom najlepsze rozwiązania. W tym celu stale rozwijamy nasze produkty i dostosowujemy je do wymagań współczesnej codziennej analityki.

W naszym kompletnym programie znajdziesz wiele akcesoriów, zawory, regulatory, złączki, manometry, a także czujniki i przekaźniki ciśnienia i przepływu.

Czy jesteś zainteresowany niestandardowymi wyspami zaworowymi? Nasi eksperci chętnie Ci doradzą!