O nas

Co nas napędza

Technologia rozwija się szybko, a wraz z nią wymagania naszych klientów. Akceptujemy wyzwania. Abyś zawsze był na bieżąco. Ponieważ naszym celem jest Twoja satysfakcja. Dlatego wspieramy automatyzację za pomocą najnowocześniejszej technologii.

Aby Ty był zadowolony my musimy zrozumieć czego potrzebujesz. Nasza organizacja została zaprojektowana właśnie pod tym kątem: słuchamy Cię i tworzymy dla Ciebie nowe, innowacyjne rozwiązania. Nie ważne gdzie jesteś. Nasze lokalizacje obejmują globalną sieć, z której możesz korzystać..

Nasze trzy filary

1. Rozwój technologiczny

Ty pytasz, my się rozwijamy: odpowiadamy na Twoje pytania jasno i szczegółowo. A Ty rozwijasz się tam gdzie potrzebujesz. Ponad 1500 inżynierów w 5 centrach technicznych w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Japonii, Chinach i Stanach Zjednoczonych bazując na nowych trendach opracowuje nowe produkty światowej klasy.

Korzystamy z synergii naszych zespołów – dzielimy się informacjami i utrzymujemy bliski kontakt  dzięki czemu możemy natychmiast reagować na wszystkie wymagania na całym świecie. Dla Ciebie oznacza to: najwyższą jakość i najlepsze wsparcie, bez względu na to gdzie jesteś.

2. Produkty i dostawa

Ty pytasz, my dostarczamy:  Nasza oferta to 12 000 podstawowych modeli w 700 000 odmian. Cokolwiek potrzebujesz dostaniesz od nas.

Nasze zakłady produkcyjne są rozmieszczone na całym świecie. 12 zakładów w Europie (Austria, Czechy, Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Rosja, Hiszpania, Szwecja, Finlandia, Szwajcaria i Turcja) i 12 poza nią (USA, Azja, Afryka) gwarantują stałą dostępność.

Nasz europejski magazyn centralny jest strategicznie zlokalizowany w Antwerpii. Wraz z lokalnymi zapasami gwarantuje on, że wszystkie Twoje zamówienia zostaną dostarczone bardzo szybko.

3. Komunikacja

Ty pytasz, my odpowiadamy: żeby dobrze się zrozumieć trzeba mówić w tym samym języku. Dlatego mamy duży, doświadczony zespół sprzedaży w każdym kraju i regionie. Ciągły kontakt z naszymi klientami na całym świecie sprawia, że zawsze dobrze Cię rozumiemy.

Obecnie mamy ponad 400 biur sprzedaży w ponad 80 krajach. Pierwsza europejska filia została założona w 1976 r. w Szwajcarii. Obecnie oddziały SMC istnieją w ponad 25 krajach europejskich. Jako organizacja międzynarodowa mamy ponad 30% udział w rynku.

Ponad 8000 sprzedawców zna Twoje potrzeby i życzenia. Twoje korzyści: jesteśmy zawsze dla Ciebie i blisko Ciebie